Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


 

MJSZ 2010. évi hazai versenynaptár

 

Időpont           Rendezvény megnevezése                            Helyszín                      Rendező

 

 

Január

09.             

10.             

16.              Felnőtt férfi-női ORV – válogató                                                           Budapest                                 BHSE

17.             

23.              Felnőtt férfi-női MKK – válogató                                           Budapest                                 BHSE

24.             

30.              Ifjúsági férfi-női ORV – válogató                                           Budapest                                 UTE

31.             

Február

06.              Junior férfi-női ORV – válogató                                                            Budapest                                 UTE

07.             

     13-14.          45. NŐI HUNGÁRIA KUPA                                Budapest                     MJSZ

     15-18.          Felnőtt Edzőtábor                                            Budapest                     MJSZ

20.              Ifjúsági férfi-női OB – válogató                                                            Budapest                                 UTE

21.             

27.              Diák „A” fiú-lány MKK                                                         Budapest                                 BHSE

28.              Diák „B” fiú-lány MKK                                                         Budapest                                 BHSE

Március

06.             

07.             

13.              Junior férfi-női OB – válogató                                                             Siklós                                     Siklós SE

14.             

15. (Hétfő)

20.              EBMEX Nzk. Kupa Ifjúsági férfi-női – válogató                    Miskolc                                  MVSC

21.             

     22-26.          Felnőtt EJU Edzőtábor                                     Budapest                     MJSZ

27.              Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia                                          Budapest                                 BHSE

28.              Junior férfi-női Diákolimpia                                                  Budapest                                 BHSE

Április

03.             

04.

05. (Húsvét hétfő)

10.              Nyílt Magyar Masters férfi-női OB                                      Százhalombatta                       MJC SE

11.             

17.              Budapest Kupa U23 férfi-női Nyílt OB – válogató                                Budapest                                 BRJSZ-UTE

                   Budapest Kupa Serdülő MKK fiú-lány – válogató                 Budapest                                 BRJSZ-UTE

18.              Budapest Kupa Ifjúsági férfi-női – válogató                                          Budapest                                 BRJSZ-UTE

                   Budapest Kupa U-11-, U-13 fiú-lány                                     Budapest                                 BRJSZ-UTE

     22-24.          Felnőtt EB                                                       Bécs (AUT)                  EJU

          25.         Felnőtt Csapat EB                                           Bécs (AUT)                  EJU

24.             

25.             

Május

01. (Szombat)

02.             

09.             

15.              Serdülő „B” fiú-, Junior „B” férfi Diákolimpia                       Baja                                        BJC

16.              Serdülő fiú-lány Nemzetközi – válogató                                Baja                                        BJC

22.              KÖZGYŰLÉS                                                                       Budapest                                MJSZ

23.

24. (Pünkösd hétfő)

     26-30.          Kata VB + Masters VB                                     Budapest                     IJF

29.             

30.             

Június

05.              Diák A-B-C fiú-lány Diákolimpia                                          Cegléd                                     CVSE

06.              Ifjúsági férfi-női Diákolimpia                                                Budapest                                 BHSE

12.             

13.             

     19-20.          III. Serdülő Világkupa                                       Győr                            MJSZ

     25-27.          Ifjúsági EB                                                      Teplice (CZE)               EJU

26.              III. Kata OB                                                                         

27.              DAN vizsga                                                                           Budapest                                TF

 

 

 

Időpont           Rendezvény megnevezése                            Helyszín                      Rendező

 

 

Július

03.             

04.             

              10.           

              11.           

     17-18.          Junior „A” EJU CUP                                         Paks                            MJSZ

     19-22.          Junior EJU Edzőtábor                                       Paks                            MJSZ

24.             

25.             

31.             

Augusztus

01.

          02-06.           44. Balaton Kupa Edzőtábor                                                  Siófok                                     SMJSZ

07.              44. Balaton Kupa, Serdülő-, Junior-, Masters férfi-női                          Siófok                                     SMJSZ

08.              44. Balaton Kupa, Ifjúsági-, Felnőtt férfi-női                         Siófok                                     SMJSZ

14.             

15.             

20. (Péntek)

21.             

22.             

     21-25.          Ifjúsági Olimpia                                                           Szingapúr (SIN)             NOB

28.              XII. Rákosvidék Kupa, Nzk. Diák A-B-C-D-, Serdülő fiú-lány

                               Ifjúsági férfi-női, Ifjúsági férfi csapatverseny                                                                       Judo SzK

29.             

Szeptember

04.              „Tenkes Kupa” Junior MKK, Ifjúsági férfi-női                      Siklós                                     Siklós SE

05.              „Tenkes Kupa” Serdülő-, U-11-, U-13 fiú-lány                     Siklós                                     Siklós SE

     09-13.          Felnőtt VB  +  Open                                         Tokió (JPN)                  IJF

11.              Tóth Péter emlékverseny Diák A-B-C, Serdülő fiú-lány         Eger                                        Egri Vasas SE

12.              Tóth Péter emlékverseny Ifjúsági-, Junior férfi-női                               Eger                                        Egri Vasas SE

     16-19.          Junior EB                                                        Szófia (BUL)                 EJU

18.             

19.             

25.              Atom Kupa, Diák „A” fiú-lány OB, Diák B-C fiú-lány         Paks                                        ASE                       

26.              Atom Kupa, Ifjúsági férfi-női MKK, Serdülő fiú-lány                           Paks                                        ASE

Október

02.              Felnőtt férfi-női ORV                                                                            Budapest                                 UTE

03.

     07-09.          Veterán EB                                                      Porec (CRO)                 EJU

          10.         Veterán Csapat EB                                          Porec (CRO)                 EJU

09.              Serdülő „B” fiú OB, Junior „B” férfi OB                                            Cegléd                                     CVSE

10.              Diák „B” fiú-lány OB                                                           Budapest                                 UTE

16.              Ifjúsági férfi-női CSB                                                                            Piliscsaba                                 Titán JC – Leányvár SE

17.              Diák „C” fiú-lány MKK                                                         Piliscsaba                                 Titán JC – Leányvár SE

     21-24.          Junior VB                                                        Agadir (MAR)                IJF

23. (Szombat)

24.

     30-31.          Felnőtt Csapat VB                                           Isztanbul (TUR)            IJF

30.              Felnőtt férfi-női OB – válogató                                                            Paks                                        ASE

31.             

     Nov. 01. (Hétfő)

November

06.              Felnőtt férfi-női I-II-III. osztályú CSB                                   Budapest                                 UTE

07.              Diák „C” fiú-lány OB                                                           Baja                                        BJC

13.              Serdülő „A” fiú-lány OB                                                      Szekszárd                                               Gemenc JC

14.              Serdülő fiú-lány CSB, Junior férfi-női CSB                                           Szekszárd                                               Gemenc JC

     19-21.          U23 EB                                                            Szarajevó (BIH)            EJU

20.              II. oszt. Felnőtt férfi-női OB                                                 Budapest                                 UTE

21.              Régiós Diák A-B-C fiú-lány CSB                                          Budapest                                 UTE

27.              III. oszt. Felnőtt férfi-női OB                                                               Budapest                                 BHSE

28.              MEFOB (2010/2011. tanév)                                                  Budapest                                 BHSE

December

04.             

05.              II. Lombard Mikulás Kupa, Gyermek-, Diák A-B-C-,

                               Serdülő fiú-lány                                                                     Kecskemét                              Kecskeméti SI

11.              Munkanap – December 24. (péntek) helyett         

12.              DAN vizsga                                                                           Budapest TF

18.              I. Newaza OB, Galambos Márton emlékverseny                    Budapest

19.             

 

2010. február 09.

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

XEvil 4.0 can solve 99% types of captcha

(MashaPhisy, 2017.12.13 09:37)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can bypass almost any antibot CAPTCHA's.
Captcha Solution Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8.4 million other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil.Net, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"