Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


 

MJSZ 2010. évi hazai versenynaptár

 

Időpont           Rendezvény megnevezése                            Helyszín                      Rendező

 

 

Január

09.             

10.             

16.              Felnőtt férfi-női ORV – válogató                                                           Budapest                                 BHSE

17.             

23.              Felnőtt férfi-női MKK – válogató                                           Budapest                                 BHSE

24.             

30.              Ifjúsági férfi-női ORV – válogató                                           Budapest                                 UTE

31.             

Február

06.              Junior férfi-női ORV – válogató                                                            Budapest                                 UTE

07.             

     13-14.          45. NŐI HUNGÁRIA KUPA                                Budapest                     MJSZ

     15-18.          Felnőtt Edzőtábor                                            Budapest                     MJSZ

20.              Ifjúsági férfi-női OB – válogató                                                            Budapest                                 UTE

21.             

27.              Diák „A” fiú-lány MKK                                                         Budapest                                 BHSE

28.              Diák „B” fiú-lány MKK                                                         Budapest                                 BHSE

Március

06.             

07.             

13.              Junior férfi-női OB – válogató                                                             Siklós                                     Siklós SE

14.             

15. (Hétfő)

20.              EBMEX Nzk. Kupa Ifjúsági férfi-női – válogató                    Miskolc                                  MVSC

21.             

     22-26.          Felnőtt EJU Edzőtábor                                     Budapest                     MJSZ

27.              Serdülő „A” fiú-lány Diákolimpia                                          Budapest                                 BHSE

28.              Junior férfi-női Diákolimpia                                                  Budapest                                 BHSE

Április

03.             

04.

05. (Húsvét hétfő)

10.              Nyílt Magyar Masters férfi-női OB                                      Százhalombatta                       MJC SE

11.             

17.              Budapest Kupa U23 férfi-női Nyílt OB – válogató                                Budapest                                 BRJSZ-UTE

                   Budapest Kupa Serdülő MKK fiú-lány – válogató                 Budapest                                 BRJSZ-UTE

18.              Budapest Kupa Ifjúsági férfi-női – válogató                                          Budapest                                 BRJSZ-UTE

                   Budapest Kupa U-11-, U-13 fiú-lány                                     Budapest                                 BRJSZ-UTE

     22-24.          Felnőtt EB                                                       Bécs (AUT)                  EJU

          25.         Felnőtt Csapat EB                                           Bécs (AUT)                  EJU

24.             

25.             

Május

01. (Szombat)

02.             

09.             

15.              Serdülő „B” fiú-, Junior „B” férfi Diákolimpia                       Baja                                        BJC

16.              Serdülő fiú-lány Nemzetközi – válogató                                Baja                                        BJC

22.              KÖZGYŰLÉS                                                                       Budapest                                MJSZ

23.

24. (Pünkösd hétfő)

     26-30.          Kata VB + Masters VB                                     Budapest                     IJF

29.             

30.             

Június

05.              Diák A-B-C fiú-lány Diákolimpia                                          Cegléd                                     CVSE

06.              Ifjúsági férfi-női Diákolimpia                                                Budapest                                 BHSE

12.             

13.             

     19-20.          III. Serdülő Világkupa                                       Győr                            MJSZ

     25-27.          Ifjúsági EB                                                      Teplice (CZE)               EJU

26.              III. Kata OB                                                                         

27.              DAN vizsga                                                                           Budapest                                TF

 

 

 

Időpont           Rendezvény megnevezése                            Helyszín                      Rendező

 

 

Július

03.             

04.             

              10.           

              11.           

     17-18.          Junior „A” EJU CUP                                         Paks                            MJSZ

     19-22.          Junior EJU Edzőtábor                                       Paks                            MJSZ

24.             

25.             

31.             

Augusztus

01.

          02-06.           44. Balaton Kupa Edzőtábor                                                  Siófok                                     SMJSZ

07.              44. Balaton Kupa, Serdülő-, Junior-, Masters férfi-női                          Siófok                                     SMJSZ

08.              44. Balaton Kupa, Ifjúsági-, Felnőtt férfi-női                         Siófok                                     SMJSZ

14.             

15.             

20. (Péntek)

21.             

22.             

     21-25.          Ifjúsági Olimpia                                                           Szingapúr (SIN)             NOB

28.              XII. Rákosvidék Kupa, Nzk. Diák A-B-C-D-, Serdülő fiú-lány

                               Ifjúsági férfi-női, Ifjúsági férfi csapatverseny                                                                       Judo SzK

29.             

Szeptember

04.              „Tenkes Kupa” Junior MKK, Ifjúsági férfi-női                      Siklós                                     Siklós SE

05.              „Tenkes Kupa” Serdülő-, U-11-, U-13 fiú-lány                     Siklós                                     Siklós SE

     09-13.          Felnőtt VB  +  Open                                         Tokió (JPN)                  IJF

11.              Tóth Péter emlékverseny Diák A-B-C, Serdülő fiú-lány         Eger                                        Egri Vasas SE

12.              Tóth Péter emlékverseny Ifjúsági-, Junior férfi-női                               Eger                                        Egri Vasas SE

     16-19.          Junior EB                                                        Szófia (BUL)                 EJU

18.             

19.             

25.              Atom Kupa, Diák „A” fiú-lány OB, Diák B-C fiú-lány         Paks                                        ASE                       

26.              Atom Kupa, Ifjúsági férfi-női MKK, Serdülő fiú-lány                           Paks                                        ASE

Október

02.              Felnőtt férfi-női ORV                                                                            Budapest                                 UTE

03.

     07-09.          Veterán EB                                                      Porec (CRO)                 EJU

          10.         Veterán Csapat EB                                          Porec (CRO)                 EJU

09.              Serdülő „B” fiú OB, Junior „B” férfi OB                                            Cegléd                                     CVSE

10.              Diák „B” fiú-lány OB                                                           Budapest                                 UTE

16.              Ifjúsági férfi-női CSB                                                                            Piliscsaba                                 Titán JC – Leányvár SE

17.              Diák „C” fiú-lány MKK                                                         Piliscsaba                                 Titán JC – Leányvár SE

     21-24.          Junior VB                                                        Agadir (MAR)                IJF

23. (Szombat)

24.

     30-31.          Felnőtt Csapat VB                                           Isztanbul (TUR)            IJF

30.              Felnőtt férfi-női OB – válogató                                                            Paks                                        ASE

31.             

     Nov. 01. (Hétfő)

November

06.              Felnőtt férfi-női I-II-III. osztályú CSB                                   Budapest                                 UTE

07.              Diák „C” fiú-lány OB                                                           Baja                                        BJC

13.              Serdülő „A” fiú-lány OB                                                      Szekszárd                                               Gemenc JC

14.              Serdülő fiú-lány CSB, Junior férfi-női CSB                                           Szekszárd                                               Gemenc JC

     19-21.          U23 EB                                                            Szarajevó (BIH)            EJU

20.              II. oszt. Felnőtt férfi-női OB                                                 Budapest                                 UTE

21.              Régiós Diák A-B-C fiú-lány CSB                                          Budapest                                 UTE

27.              III. oszt. Felnőtt férfi-női OB                                                               Budapest                                 BHSE

28.              MEFOB (2010/2011. tanév)                                                  Budapest                                 BHSE

December

04.             

05.              II. Lombard Mikulás Kupa, Gyermek-, Diák A-B-C-,

                               Serdülő fiú-lány                                                                     Kecskemét                              Kecskeméti SI

11.              Munkanap – December 24. (péntek) helyett         

12.              DAN vizsga                                                                           Budapest TF

18.              I. Newaza OB, Galambos Márton emlékverseny                    Budapest

19.             

 

2010. február 09.

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.